| Alex1555 a întrebat:

Salut imi puteti spune cum scriu pe video pe youtube cam asa ceva

http://www.youtube.com/watch?v=eA6ux0hEtRA&feature=relat ed uitati cum a scris jos 720 HD mersi!
FUNDA!

1 răspuns:
| Leonard08 a răspuns:

Dupa ce ai uploadat un videoclip dai click pe el sa il vizualizezi ca orice alt videoclip. Sub caseta de cautare vei avea cateva butoane: Editati informatiile, Editati videoclipul, Editati adnotarile, Editati Subtitrarile, Interschimbare coloana sonora si Statistici perspectiva. Dai click pe "Editati adnotarile". Apoi in dreapta ar trebui sa ai un buton "Adaugati o adnotare". De aici cred ca poti sa te descurci si singur tongue...Iti selectezi tipul de adnotare, scrii ce vrei sa apara in ea, selectezi cand vrei sa apara/dispara etc. happy