| eduardnica a întrebat:

Salut,imi puteti spune daca imi merge assasin's creed revelation pe : 2.0 ghz dual core, 2gb ram, placa video nVIDIA gtx 8800 ultra.
Macar la minim multumesc.

3 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Procesorul e cam slab, dar ar trebui sa-ti mearga, mai ales daca e Intel.

| alexciuc a răspuns:

Tiar merge dar s-ar putea sa ai un pic de lag. puneti oleaca mai multi rami si poate o sa-ti mearga mai bine in jur de 4...

| adrianpolice a răspuns:

Intra aici si vezi :)) : http://www.game-debate.com/....../index.php la minim iti merge dar ar trebui sa te uiti la recomandat;)