| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut, imi puteti spune daca imi merge gta 5 sau alte jocuri cu componentele acestea: Procesor - Intel(R) celeron(R) CPU G1610 @ 2. 60GHz
Memorie ram - 8 gb
Placa video - nVIDIA geforce gt 630 1 gb 1024 mb

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Din pacate pentru GTA V te trage in jos procesorul. Dar posibil cu ultimul update instalat sa reusesti un 30 fps in medie cu cele mai joase setari video si rezolutie mica (gen 1024x768, 1280x720)

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

GTA 4...
GTA 5 va rula cu ~20 fps-uri

| SebitaBM2000 a răspuns:

Daca mie imi merge Gta 4 pe un Intel Celeron Cpu N2840, 4gbr si placa video Intel HD Graphics de 1, 9gb. Ar trebuii ca Gta 5 sa iti mearga perfect tie. Uite, poti incerca sa instalezi programul asta si apoi iti va aparea o fereastra unde iti va spune daca pc-ul e compatibil sau nu! http://www.systemrequirementslab.com/......o-v/12455/ Bafta!

| KadarIstvanCosmin2000 explică (pentru SebitaBM2000):

Multumesc pentru incurajare dar nu cred ca va merge