| Nallen a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie parola pentru elicopter in gta vice city. va rog, dar sa fie buna. Dau funda pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| P4ul a răspuns:

Comeflywithme. Este pentru ca sa zboare masinile pentru elicopter nu este. Eu iti recomand gta 4 ii super si poti lua si elicoptere si avioane. FUNDA?

| robijam a răspuns (pentru P4ul):

Lasal in pace ca daca joaca gta 4 poate apare la stiri: "Focul a luat inca o viata " ca i va lua foc PC-ul sigur laughing)))))))))))).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat