| spear a întrebat:

Salut,imi puteti spune si mie un metin pvp,rate mari,evolutii pana-n posedate,sirius etc..., fara 6/7, fara beta, si bonusurile sa fie ceva gen 12 int,str,dex, 2-3k pv, 15 sabie,pumnal, etc...

2 răspunsuri:
| vasilakero a răspuns:

Metin2Blade

| spear explică (pentru vasilakero):

Nu intelegi intrebarea? Am cerut un metin cu evolutii pana-n posedata, sirius, accesorii normale, bonusuri 12 int, str, dex, 15 aparare sabie, pumnal...10 semi-on, 2-3k pv, rate 600-700 si in weekend daca se poate, subliniez daca se poate, rate mai mari!