| RoxanaGhost a întrebat:

Salut imi scoate unitatea un sunet ciudat... nu acela zilnicI don't want to see unul ciudat,care nu se mai opreste, ce o fi? Dau funda straight face...

Răspuns Câştigător
| Klaps a răspuns:

Scoate acel sunet deoarece, are praf la Cooler ( Elicie ) incearca sa inchizi PC, sa desfaci Suruburile dintr-o parte laterala si sa sufli cu ceva acolo

Primesc Funda?

| RoxanaGhost explică (pentru Klaps):

Faza e că mie îmi arată când pornesc ceva gen checksum error la prima când apare straight face...

3 răspunsuri:
| jrranonim96 a răspuns:

Mai exact ce fel de sunet? ceva de gen baraie si vibreaza asa putin?

| Klaps a răspuns:

Opreste PC

1. Scoate toate cablurile de la Unitate
2. Desfa o laterala a unitatii ( 2 - 4 Suruburi ) si baga aspiratul, sau curata Manual Elicia ( Cooler-ul )