| Alex14i a întrebat:

Salut, imi trebuie un ajutor, doresc ca sa ma joc cu prietenii intr-o joaca la pc pe categoria racing, cursa, ca cum joci cs1.6 pe server asa si gu masini o joaca spuneti va rog, si daca stiti cum facem server

1 răspuns:
| Makingston a răspuns:

Bai da anafabet mai esti.
Dar hai ca iti spun mai cochile laughing> e un soft pe nume hamachi, trebuie sa il aveti toti instalat in pc( calculator) apoi unu sa creeze un server.din program -network, create a new network. user si parola apoi voi dati network, login in a existing network sau ceva de genu... si asa va puteti juca online?
Sper ca ai inteles, am incercat sa ma exprim in asa fel incat sa nu iti dau satisfactia sa folosesti un dictionar pentru a traduce acest raspuns.
O zi buna si spor la joace