| anonim_4396 a întrebat:

Imi va merge Call of duty Ghosts pe urm : Processor Intel pentinum Dual Core t4400 2.20 ghz, Memorie: 2gb, Directx 11, Placa video : Intel(R) 4 Express Chipsset Family, Si mai am si un program pe nume GameGain!

Răspuns Câştigător
| DoCXoR a răspuns:

Nu, nu o sa mearga deloc bine, cum spunea si colegul nurckye nu o sa ai mai mult de 28 frame pe secunda, iar un port obisnuit si suportabil este limitat de la 30 fps. Deci nu, nu o sa poti rula jocul nici pe low si in + Activision au schimbat engine-ul din HD in full HD.

8 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Oscilez intre nu si low. Spune-mi, bo2, crysis 3, metro, battlefield 3 cum iti merg?

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Am Decat Modern Warfare 3 iar asta imi merge pe high iar bo 2 pe minime

| nurckye a răspuns:

De mers merge. Probabil o sa ai in jur de 15 fps. Mai scazi si din rezolutie si probabil, cu noroc, ajungi la 30.
Ps: Sterge proogramul "miraculos" ca e inutil.

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Ok mersi apropo ai facebook?

| nurckye a răspuns:

Da, radu nitescu

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Ai la coperta Call of duty Black ops?

| nurckye a răspuns:

Am o poza cu un soldat la profil

| anonim_4396 explică (pentru nurckye):

Da aia este cauta-ma te rog pe mine la facebook ca eu sunt blocat sa mai trimit cereri de prietenie ma numesc Matei Bogdan si zice ca sunt din pantelimon