| anonim_4396 a întrebat:

Imi va merge Fifa 14 pe urm sistem : rocessor Intel pentinum Dual Core t4400 2.20 ghz, Memorie: 2gb, Directx 11, Placa video : Intel(R) 4 Express Chipsset Family Cu call of duty ghosts nu am nici o sansa nu-i asa? dar de hitman absolution? Dau o funda mare cat un elefant!

Răspuns Câştigător
| DopefLsh a răspuns:

Fifa 13 îţi va merge undeva Medium-High.De Call of Duty:Ghosts nici pe Low nu-ţi merge, iar Hitman-ul îţi merge undeva Low-Medium.

| anonim_4396 explică (pentru DopefLsh):

Ziceam de Fifa 14!

| DopefLsh a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, greşisem.Acolo e vorba de FIFA 14 doar că am scris eu FIFA 13 din neatenţie.

| anonim_4396 explică (pentru DopefLsh):

A mersi!

| DopefLsh a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce.