| xPatricKx a întrebat:

Salut, imi ziceti ceva jocuri de PC? care sa mearga la:
AMD Ahtlon(tm) XP 2500+
1.85GHz
1.00 GB RAM
dati-mi orice chiar si online cu inregistrare orice joc care sa imi mearga!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bine, vezi si singur aici :
www.systemrequirementslab.com/cyri/

1 răspuns:
| AlexUtza3q a răspuns:

Buna am sa iti zic un joc pe care il joaca aproape toti adolescenti si crede-ma ca si uni adulti! Poi se numeste metin2 ...bineinteles exista mai multe servere private! mai usoare si mai grele big grin de ex : gx (mediu), ro (greu) light (usor) te poti interesa pe internet de mai multe servere pentru ca sunt peste 100 :p in orice caz este un joc super de care nu o sa te plictisesti...eu ma joc de 2 ani si inca sunt entuziasmata:p este un joc mmorpg adica de strategie-este cu lupte cu lvl sa cresti si armuri arme scuturi(detoate)poate ti se pare dur la inceput dar o sa iti plac garantat 100% si app ESTE ONLINE!~inca un lucru misto :X