| alexpr2000 a întrebat:

In legatura cu Cs1.6!
Vreau sa bag si eu un cfg de deathrun!
il bag in notepad textulcfgului sil salvez in csstrike asa mi s-a zis...
si dau exec numecfg.cfg nu?
dar mie cand fac asta imi zice:
ex:am in csstrike Bhop.cfg
Intru in consola si scriu exec Bhop.cfg
si-mi zice couldn't not cfg (cred ca inseamna ca cfg nu exista)

va rof ff mult ajutati-maa

Funda + Vot! big grin

Răspuns Câştigător
| B13 a răspuns:

MEN si atent intri in cs ----> cstrike bagi cfgul acolo si intri in consola scrie ex : exec jan.cfg
dar in loc de jan pui numele de la cfg

17 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Asigura-te ca ai salvati textul din notepad cu extensia.cfg.Iar daca nu ti se v-a remedia problema incearca unul dintre aceste cfg.
http://www.2shared.com/file/e90biP3r/onsv1.html
http://www.2shared.com/file/aq6JDkaN/onsv2.html

Succes!

| alexpr2000 explică (pentru Lumine):

L-am salvat cu Bhop.cfg este bine?

| Lumine a răspuns (pentru alexpr2000):

Da,ar trebui sa-ti functioneze.

| alexpr2000 explică (pentru Lumine):

Nu merge imi zice tot asa nu stiu ce are ca inainte nu stiu cum faceam crying

| alexpr2000 explică (pentru Lumine):

Am mai incercat in consola am scris asa "Bhop.cfg" si nu mia mai dat ala cu couldnt dar nimic ca sa exec cfg sau ceva sad

| monstrulet a răspuns:

Esti sigur ca fisierul salvat se numeste bhop.cfg si nu bhop.cfg.txt? (ai ales sa nu ascunda extensiile?)

| alexpr2000 explică (pentru monstrulet):

La inceput se numea asa cand l-am salvat dar am ster tot si am bagat doar Bhop.cfg

| monstrulet a răspuns (pentru alexpr2000):

Daca le pui in cstrike care trebuie, ar trebui sa mearga.
Eu, de exemplu, le am in D:\Games\Counter-Strike\cstrike iar jocul il pornesc din folderul D:\Games\Counter-Strike

| alexpr2000 explică (pentru monstrulet):

Tr sa il pun direct acolo sau intr-un folder?

| monstrulet a răspuns (pentru alexpr2000):

Direct acolo.

| alexpr2000 explică (pentru monstrulet):

Da ma dar nu stiu ce are daca poti sami spui cum il fac sa-l pun un file nu text... Vreau File

| monstrulet a răspuns (pentru alexpr2000):

Daca ai deschis fisieru cfg cu notepad, acu o sa-ti apara ca text, nu ca file, dar nu are nimic.
Important e sa aiba numele bhop.cfg si nu bhop.cfg.txt
Poti incerca sa salvezi cu notepad++, asta iti salveaza direct cum alegi, nu mai pune.txt in plus. Sau, atunci cand salvezi din notepad, alegi save as type: all files.
Uite http://i.imgur.com/0SNmc.jpg deci configul tau trebuie sa fie in acelasi folder cu config.cfg ala.

| alexpr2000 explică (pentru monstrulet):

Da-mi messu tau sa vorbim happy

| Marius47 a răspuns:

Ba deci pune numele la cfg bhop atata si dupa in consola scrii exec bhop.cfg dar daca cfgu se numeste bhop.cfg trebuie sa scrii in consola exec bhop.cfg.cfg ai inteleg care e faza?big grin hai cu fundatongue

| NeXoR a răspuns (pentru Marius47):

Add the_pitbull9926 iti dau si un cfg bun si iti zic si cum sa-l folosestiwinking

| Fcdb_Ionut_1999 a răspuns:

Man fi atent casati mearga trebuie sa pui,, cfg-ul'' intr-un WinRAR archive apoi il bagi in cstrike! si gata merge(parerea mea)

| NeXoR a răspuns:

Add the_pitbull9926 si iti dau si un cfg bun iti zic si cum sa-l folosesti.