| wizzkidon a întrebat:

In legatura cu word of tanks, cum faci sa tragi intruna cu gloante? ii vad pe unii care trag intruna, si eu, trag cu "proiectile" la 3-4 sec...

Funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ti se pare. Esti tier 1? Aia au mitraliere sau tunuri de calibru mic care dau damage vreo 11-12HP per shot, tu ai tun care da vreo 40 HP per shot. Ia si studiaza intii oleaca tancurile, dupa aia pune intrebari de copil de 7 ani...

| wizzkidon explică:

Prietene. nu scrie nicaieri happy

| KodrutZ a răspuns (pentru wizzkidon):

Nicaieri, doar in vreo j'de mii de locuri.http://wiki.worldoftanks.eu/Light_Tanks