| w1NteRRR a întrebat:

In minecraft este un mod in care poti transforma iteme. Parca apesi tasta C de la tastatura si iti apare un fel de spirala in care pui iteme. Cum se numeste acel mod?
Si mai este un mod in care esti ca si in Too Many Items sau Not Enough Items doar ca iti arata "retetele" de la iteme(cum se fac).

Imi puteti zice cum se numesc cele doua moduri? Fundabig grin

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Primul se numeste equivalent exage si al doilea la not enought items intri la options cad apesi e si iti apare o chestie "cheat mode" dai click pe el si apoi da click pe un item si vezi daca merge