| Marian22341 a întrebat:

Salut.In urmă cu câteva zile am cumpărat un volan de gaming myria mg7418, in primele zile nu am avut nicio problema cu el dar el a început să înregistreze că este virat în stânga chiar daca sta drept.Este virat cu 30-40 de grade în stânga chiar daca nu pun mana pe el.Este de la volan sau e produsul defect?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Prima data as incerca si in alte jocuri iar daca peste tot face la fel, apoi l-as calibra>in functie de brand si model da o cautare pe google dupa cum se face calibrarea modelului tau si fa pasii de acolo
daca nu merge nici dupa calibrare atunci il poti duce sa il repare pe garantie!