| labradorsteam a întrebat:

Buna ziua! Am luat un volan Myria MG7418 si nu gasesc driverele necesare.
Ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| User0987654321 a răspuns:

Buna ziua! Cred ca modelul acesta nu are nevoie de drivere, cred ca este Plug&Play, adica il conectezi si joci. Citeste instructiuniile si uitate atent pe cutie, daca nu scrie vreun cod sau nu este vreun link, ceva, nu are nevoie de drivere. O zi buna!

| labradorsteam explică (pentru User0987654321):

Pe manualul de instructiuni are ceva link dar cand il accesez nu il pot descarca

| FamiJderer a răspuns (pentru labradorsteam):

L am desc eu, e un folder gol

| labradorsteam explică (pentru FamiJderer):

Exact! Deci acest model de volan nu are drivere

| Mizilgiu91 a răspuns:

Daca ai gasit driver da-mi pe si mie te rog frumos

| Bogditmtm a răspuns:

Incearca driverele de aici din josul paginii, cred ca este acelasi produs (doar schimbatorul difera). https://www.e-pxn.com/products/racing-wheel/pxn-v9