| MadalinG99 a întrebat:

Salut, inainte sa deschid laptopul fix dupa ce zice Welcome se inegreste ecranul dupa vreo 3-4 minute isi revine, la fel face si cand ma joc daca bag jocul in bara se inegreste dupa revine, de la ce poate fi? Nu va dati cu parerea aiurea.

1 răspuns:
| MooN204 a răspuns:

Se inegreste ca 1.La welcome se inegreste deoarece isi pregateste monirorul /fisierele sa vada daca au erori.
2.La jocuri se inegreste deoarece trece la o alta rezolutie ecranul de exemplu -FullScreen 800x600, deci nu e nimic rau, asa fac toate calculatoarele.