| intrebatorul3342 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu. Tot mi se inegreste ecranul de la laptop din nu stiu ce motiv. Daca intru pe internet se inegreste, daca ma uit la un film nu are nimic. La jocuri depinde de joc...
Se innegreste cateva secunde si apoi isi revine (se innegreste brusc) iar daca se innegreste de prea multe ori se blocheaza si trebuie sa il inchid automat, si sa-l pornesc din nou.
Nu e problema cu incalzirea, se incalzeste doar la unele programe, nu la toate. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Placa grafică e cam p moarte.Asta se datorează unei exploatări neconforme, cu ar fi gaming pe laptopuri low end sistem de operare care nu este dimensoinat să lucreze cu laptopul.Problema se rezolva în service.Succes

1 răspuns:
| KobraXS a răspuns:

Se poate sa ai probleme cu placa video.