| denismerty a întrebat:

Am un lqptop Toshiba satellite a350-10i,la care dupa 30 secunde dupa ce il deschid, mi se inegreste ecranul, si nu asi mai revine decat dupa vreo 10 min dupa ce il inchid,am verificat totul,ramii, racirea la laptop, si tot nu pot gasi vinovatul(are si un windows foarte bun pe el, nu e de la windows)fundita*

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Daca NU ai incercat sa reinstalezi windowsul de cand a aparut problema nu te baza pe faptul ca nu e de la windows.Incearca sa il pornesti in safe mode si sa descarci cele mai noi drivere de la placa video...

| denismerty explică (pentru Hirako):

Pai nu pot sa pun windows, deoarece mi se inchide ecranul, si timp de 10 min nu mai vede nimic, am incercat in acel timp sa scot chiar si bateria si cand porneam tot negru era.

| Hirako a răspuns (pentru denismerty):

Daca este de la Windows nu ti se va mai inchide de indata ce bootezi cd-ul.Ai zis ca isi revine in 10 minute, astepti si il bagi atunci.