| nedumeritu a întrebat:

Salut incerc sa gasesc un joc de vreo cateva zile pe care l-am jucat acum cativa ani si nu reusesc sa dau de el, poate ma ajuta cineva. Jocul e strategie, in care poti controla armate de romani sau spartani (gen ca la Rome Total War) dar la jocul asta ai si un erou pe care il poti controla numai pe el un, un fel de first person strategy si poate avea sabie sau arc. Poate il stiti, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Cr7Ionutz a răspuns:

Jocul nu il stiu dar incearca warcraft 3 sau warcraft frozen throne tot genul acela sunt.