| fighter15 a întrebat:

Salut intrebarea mea e de ce nu pot sa imi fac inca un death knight pe wowfreakz.Am cont am un death night pe un realm si imi spune ca am voie doar unu.Am inteles faza ca trebuie sa fac pe alt realm.Da cand trec pe alt realm imi zice ca trebuie sa am un caracter de level 55 sau mai mare pe orice realm.Eu am pe un realm vreo 3 caractere la level 85 si totusi nu ma lasa, am incercat pe toate realmele ce sa fac?

1 răspuns:
| Trybest a răspuns:

Fa caractere de 55 pe toate realmurile.(Sau doar pe cel pe care vrei tu)