| BadASsS a întrebat:

Salut.Intrebarea mea este despre gaming.As vrea sa-mi achizitionez un Xbox 360 sau PS 3... Dar la PS 3 nu prea ma atrag jocurile...Pe cand, la Xbox sunt un fan al jocului Halo, si asta m-ar convinge sa-mi iau Xbox-ul.Can someone help me? big grin

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Ca si performanta ambele console sunt la fel.
La XBOX un mare avantaj il reprezinta multiplayer-ul, in domeniul asta Xbox domina.
La PS3 ai un numar foarte mare de exclusivitati, mult mai multe decat pe Xbox.
Daca esti pasionat de seria Halo atunci cumpara-ti Xbox. Am vazut acum 2-3 luni "promotii": Xbox + joc HALO. (jocul fiind cadou).

| EuBabuinEste a răspuns:

Ia-ti xbox e mai fain si mie tot ila imi place daca as avea bani mi-as lua si eu unul deoarece xboxu e mai smecher in sine laughing