| adv a întrebat:

Salut, joaca cineva Monster Legends? M-ar interesa din ce conbinatii ies legendarii, dar acum dupa ce s-a facut ultimul update

Răspuns Câştigător
| Australianu02 a răspuns:

Legendari nu pot sa iasa din combinati doar daca ai pus un legendar cu un legendar dar din monstri de pamant,natura,apa, foc, energie, intuneric, magie si lumina nu pot sa iasa.Dar daca vrei alte combinati de monstri incearca site-ul http://monsterlegends.wikia.com/wiki/Monsters dai clik pe poza monstrului apoi iti arata mai jos Breeding dai expand si iti arata toate combinatile posibile. Funda?

| Alexandru_Luca_1998 a răspuns (pentru Australianu02):

Eu stiu catevba combinati din care iese legends
cum ar fi
ciclop+iepuras =legenda elecrica cu sabie
rinocer electric+darc nubis=legenda de natura

| MarianAndrei22 a răspuns (pentru Australianu02):

Încearcă Hyperion + Pandalf = Worker Hulk.

3 răspunsuri:
| Petrisor_Ionut_1998 a răspuns:

Stiu o combinatie pentru legendar apa