| GabryeluL a întrebat:

Joc Clash of Clans si as vrea sa imi mai fac un cont tot cu acelasi dispozitiv si vreau sa joc pe amandoua. Daca imi fac altul il pierd pe cel de acum?

1 răspuns:
| 3dy a răspuns:

Trebuie sa îți faci alt cont de Google Play, și te loghezi când pe unu când pe altul. Dacă nu știi cum se face uite aici: Jocuri play >Meniu(adică alea 3 bari din stânga), apasă pe o săgeata vezi acolo sus, și vezi acolo adăugați cont, dai pe el și iți faci alt cont. (Dar tine minte email și parola de pe primul cont.)