| GabrielAlex1994 a întrebat:

Salut! Joc de cateva zile Metin2 Legend iar dupa ce intru in joc, stau cateva minute, uneori chiar mai mult de jumatate de ora si din senin se blocheaza imaginea pentru cateva secunde, se aude un zgomot ciudat, dupa care se inchide metinul cu totul.
In felul asta nu am cum sa continui sa joc.
Stiti cumva care ar fi solutia?

2 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Verifica in task manager ce sta peste 50%. Procesorul, memoria, hddul poate fi placa video defecta sau nu suporta.

| Mutzi a răspuns:

Asa imi facea si mie, pana n a mai pornit deloc pc ul. Se dusese placa, sper sa nu fie cazul si la tine crying