| andrey843 a întrebat:

Salut.Joc Fifa11 de ceva timp. Vreau sa fac o cariera pe Manager Mode cu Manchester United.Imi puteti recomanda jucatori pe care sa ii transfer(nu conteaza daca sunt tineri sau mai in varsta)

2 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Nu te preocupa sa transferi jucatori, la sfarsit de sezon vei primii oferta sa manageriezi la alta echipa cum ar fi Dublin(liga2 irlanda), Manclesfield, Chester (liga 2 anglia) si va trebuii sa alegi neaparat una din echipele care iti vor fii puse la dispozitie, iar dupa aceea daca joci mai bine bine, primesti si alte oferte.Stiu, e nasol.

| Rosu_Cristian_1990 a răspuns (pentru Onutsu):

Nu este neaparat sa pleci la acele echipe, cand termini un sezone, ti se spune clar, daca vrei sa continui sa antrenezi la echipa cu care ai inceput. In caz ca vei apasa pe varinata ''NO'', ti se vor da acele oferte, daca pui ''YES'' vei contiunua in al II-lea sezon cu Manchester United. Asa ca, daca vrei sa comentezi aici, te rog sa fii mai atent la ce ti se da in joc. Bafta!