| traiescptfotbal a întrebat:

Salut.joc fotbal si vreau iarna asta sa dau probe la orice echipa din tara. m`am saturat de fotbalul din suceava.imi puteti recomanda niste echipe :d. funda

3 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Se facea anul trecut selectii la cs otopeni acum nu mai stiu, mai bine te duci singur si intrebi, in special ar fi bine sa intrebi la echipele astea mai mici ca ai mai multe sanse

| VladimirPutin a răspuns:

Barcelona

| Metaloco a răspuns:

Echipele mai slubutze din liga1 gen concordia sportul mioveni sibiu etc