| anonim_4396 a întrebat:

Salut, joc metin 2 ro de o saptamana si mi s-au schimbat magiile nu stiu de ce. as vrea sa stiu cum pot sa le mai schimb inca o data. mersi

10 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Trebuie sa ai pana in lv 30 mergi la batrana dai pe deprecierea deprinderilor, si apoi iti alegi pe ce vrei sa fi te costa 50k sau 100k

| Nutzyka a răspuns:

Lasate de metin creeaza dependenta...

| speed17 a răspuns (pentru Nutzyka):

Stiu acest lucru multi colegi de-ai mei ai bagat chiar si bani in joc dar totusi e un joc interesant

| DanyFZR a răspuns:

Mergi la femeia batrana, dai deprecierea deprinderilor, apoi mergi din nou la unul din invatatori (in functie de felul magiilor pe care vrei sa il ai)... si asta e tot

| speed17 a răspuns (pentru DanyFZR):

Ok dar daca dau acolo nu o iau de la capat cu toate misiunile?

| DanyFZR a răspuns:

Nu, nu o iei de la capat. N-are nici o treaba. Si sfatul meu este... lasa-te de ro! Daca vrei sa joci... sunt multe private destul de bune.

| speed17 a răspuns (pentru DanyFZR):

Totusi am lv 25 si vreau macar pana la 40 dupa aia...

| speed17 a răspuns (pentru DanyFZR):

We dar pentru sura magia cu tais vrajit si restul mai pot fi schimbate?

| DanyFZR a răspuns:

Nu conteaza caracterul. La toate e la fel

| DanyFZR a răspuns:

Nu conteaza caracterul