| alexandrrrr a întrebat:

Salut.As vrea sa imi creez un nou caracter la metin2 si nu ma pot decide intre sura bm si razboinic corp. Ce sa aleg? Si scrieti va rog si statusul care s-ar potrivi acelui caracter.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Nu ii asculta pe astia alege ce vrei eu it spun ce as alege razboinik finca e un pic mai puternik dar alege tu nu eu

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde despre ce server este vorba.
Daca este vorba despre metin2ro, STERGE METIN din minte
Daca este vorba de un server private, fai pe amandoi prima oara pe SURA BM

| Liviu a răspuns:

Well...
Fa-ti un sura pe arme pe orce metin ar fi
2 int /1 vit
Avand in vedere ca joc metin de 3 ani de cand a aparut
FLoare la ureke cu statusurile
PRimu M - Tais
al 2 M - Armura
al 3 m - Teama
al 4 m Pocnit or vartej depinde
Fiecare le pune cum vrea -.- asta e varianta pvm
Pvp e alta:p
Sunt cam pilit putin nu prea imi aduc aminte daca vrei mai multe informati da-mi pm

| timioros a răspuns:

Pai razboinic ca ei au mai multa forta si armele si armurile is mai tari, si magiilehappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma un sura bm e foarte bun in duel, daca vrei de crescut fa-ti un sura arme sau in razboinic mental
Dar sura bm e tare in duel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja este cel mai tare mai bine fa-ti ninja pe magi de lama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de un saman pe binecuvantari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uite aici. Fa-ti un sura Bm iti trebuie o scara de INTtongueW 2:1 daca ai Obiecte 500Pw incearca sa-l faci la o skara de 5:1. Dupa aceea termini faci dex full apoi str bftwinking

| RezroL(̾●̮̮̃̾•̃̾) a răspuns:

Sura bm frate rupe

| denismihaita a răspuns:

La fel cum spune Sakura. Alege ce caracter vrei tu, esti liber sa alegi.

| alexandrrrr explică:

De ce sa sterg metin din minte?