| GeorgeLezeu a întrebat:

Salut joc metin2 si am o problema... Joc pe un server care e pe mc, si nu are client original, adica se porneste si apare fereastra cu sura si trebuie sa apesi un buton ca sa inceapa jocul. Ei bine eu cand apas, se bolcheaza putin si dupa aceea dispare, dar nu imi apare metinul. Nu stiu de ce nu merge. Eu am windows 7, dar pe XP mergea foarte bine. Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Sekerim a răspuns:

Add : dragoos97
E un coleg de-al meu foarte innebunit si el dupa Metin. Poate va stii el sa-ti raspunda.