| stefwwx a întrebat:

joc Metin2 si vreau sa imi fac competentele din arc in pumnal dar nu stiu daca la deprecierea deprinderilor ma da la nivelul 1 ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| N1no a răspuns:

In porimul rand Salut.In al doilea la deprecierea... iti trebuie nivel maai mic de 30 inclusiv 30.Iti ia mi se pare ca 50k.SI NU ITI RESETEAZA STATUSUL NU ITI RESETEAZA NIVELUL CI DOAR TE PUNE SA TE DUCI DIN NOU LA INVATATORII AIA.AM EXP IN MT.

| stefwwx explică (pentru N1no):

Da am mai mic de 30

| eye6eye a răspuns:

Sall.Daca faci deprecierea nu te da la lvl 1 doar toate magiile ti se sterg si poti pune altele...deci asa le poti schimba dar trebuie sa nu ai nivel mai mare de 30. Funda?big grin