| TheBlackSpade a întrebat:

Joc minecraft de cateva saptamani si azi dimineata am intrat prima data pe un server. In spuneti va rog in ce consta actiunea pe servere?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| ThatsMethod a răspuns:

Joci cu prietenii, minezi, faci case, cauti monstri, si altceva tine de tine happy Fa ce-ti place...

| TheBlackSpade explică:

Da, dar de exemplu am intrat pe un sv in care nu puteam sa construiesc, sa distrug, iar cuferele erau incuiate...

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackSpade explică (pentru SexoasaTha):

Si cum ajung sa am dreptul de a construi sau de a deschide cufere?

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackSpade explică:

Si cum ajung sa am dreptul de a construi? sau cum ajung sa deschid cufere si sa iailu unelte?