| dependent_4639 a întrebat:

joc pes 2009 la become a legend. mi-am facut jucator si m-am transferat la o echipa si cand dau la next mach acolo imi apare sa aleg intre skip mach si trainig mach.cum fac sa joc in meciuri oficiale nu am jucat de loc?

Răspuns Câştigător
| Popa_Catalin_1970 a răspuns:

Trebuie` sa faceti training match cateva meciuri si apoi va b aga pe banca de rezerve si mai tarziu titulari (la primul meci e posibil sa te bage dupa pauza in teren )

1 răspuns:
| bunicul123 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, la fel ca toti prieteni mei care l-au jucat.Deci nu se poate.E ciudat, nu? Imi dai te rog fundita!