| Ramneantu_Raul_1999 a întrebat:

Ma numesc Raul, am 14 ani, 1.73 si 63 kg as vrea sa ma apuc de fotbal(eu joc cam de 2 ani si am progresat destul de mult),nu am jucat niciodata intr-o echipa de fotbal(meciuri oficiale), imi place foarte mult fotbalul.Cum as putea sa devin un jucator de fotbal?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la un club de fotbal care are echipe de copii si juniori. Dupa ce termini cl. a VIII-a te poti duce la un liceu sportiv sau scoala de fotbal.