| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Salut joc sims 2, nu mă criticati am si eu pc slab!
Cand îmi cumpăr teren fără casă si vreau sămi fac eu una selectez ce fel de fundatie vreau dau click pe ea si nu imi arata sa o pun sau apas click si selectez si tot nu merge va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

De ce sa fii criticat pentru un joc? Mie imi place versiunea Sims1 si o deschid cu placere de fiecare data. Nu stiu cum e cu Sims2, dar banuiesc ca merge pe acelasi sistem. Terenul pe care pui fundatia trebuie sa fie drept si sa ai suficienti bani pentru a cumpara materialele pentru casa. Nu vad de ce ar exista alte cauze. Doar daca fundatia aleasa e mai mare decat suprafata permisa. Incearca initial produse mai ieftine, ca sa-ti dai seama daca e legat de bugetul din joc.

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru dannyel86):

Era un banal crack am si sims 1 vrei sa ne jucam?

| dannyel86 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Cum vrei tu sa jucam impreuna Sims? Se poate si online? Pana acum am jucat doar offline, individual, dar, daca stii tu o metoda mai buna, poti sa-mi spui. happy

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru dannyel86):

Da id messenger
in privat