| Abdul008xy a întrebat:

Salut, joc top eleven sunt level 9 si am doar de excelent in lot, dar iau bataie si cu 1-3 de la echipe mai slabe, am tactica 4-4-2.

Caut pareri pentru sfaturi antrenor!

Răspuns Câştigător
| DragosMyhay a răspuns:

Bai deci, sg sfat pe care ti-l pot da este sa iti iei jucatori buni si sa iti aranjezi tactica ceva gen 4-5-1

| Abdul008xy explică (pentru DragosMyhay):

Nu ai citit bine intrebarea, am tot de excelent in lot +3 de recunoscut.

5 răspunsuri:
| XRaXD a răspuns:

Eu abia mi-am facut cont si folosesc 3-4-3 si bat tot. am batut si echipe mai bine cotate. incearca. (am lv 2 laughing )

| Abdul008xy explică (pentru XRaXD):

Am in lot 3 de recunoscut si restul EXCELENT si media de varsta 23.0 ani

| XRaXD a răspuns (pentru Abdul008xy):

Pai ma refeream sa incerci tactica mea 3-4-3.

| Abdul008xy explică (pentru XRaXD):

Gata am rezolvat singur! Mi-am revenit, am facut setarile singur! Muiltumesc Oricum!