| razzviy a întrebat:

Joc wow freakz genesis pe dk blood alianta si chiar as vrea sa invat tot despre aceasta clasa... as vrea sa stiu ce sa pun la gems ce sa pun la reforging si altele.
Daca va pricepeti va rog lasati-mi un coment cu numele vostru de pe wow freakz sau daca nu mai jucati va rog sa explicati tot ce trebuie sa stiu despree blood pvp
Cel mai bun raspuns ia funda

3 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Pai daca joci pvp eu iti recomand frost, crede-ma, joc pe original tot cu dk, si sa iti pui socketuri cu strenght, hit si pvp resilience big grin pentru blood pvp se pun aceleasi socketuri, dar iti recomand frost big grin

| razzviy explică (pentru Vlad5631):

Imi dai messu tau ca daca ii sa vorbim acolo si sa te intreb ce nu stiu?

| Vlad5631 a răspuns (pentru razzviy):

Blendicavlad@yahoo.com happy