| castravetele a întrebat:

Salut jocul Blur-vitality se joaca cu volan? Daca da spuneti-mi cum

Răspuns Câştigător
| ionutdj a răspuns:

Pai normal majoritate jocurilor cu masini se pot juca si cu volan. cum? pai din optiunile jocului dac nu ma gandesc ca e automat imd ce conectezi volanul asi face setari automate. da nu-i asta o problemawinking

1 răspuns:
| castravetele explică:

Nu prea ai inteles si nici eu n-am specificat bine
Cand intru la setari la controale imi are controalele reglate de ei si doar de tastatura si xbox 360 de volan nu arata nimic sau sa ma lase sa schimb controalele