| Cartoffull a întrebat:

La 700 de lei ce pc pot lua pentru minecraft si ceva browsing (Youtube, Facebook)

?

Răspuns Câştigător
| DumitruDaniel a răspuns:

Salut,crede-mă că mi-am luat eu un pc refurbished, la 400 lei, și până în prezent nu a dat nici un semn de moarte, sau boală? La 400 lei sa joci pubg mobile pe emulator, e ceva, cauta pe google pc refurbished alege un pc cu un procesor quad core...mă vei ține minte el vine fără monitor fără tastatura, fără mouse, doar pcul. Funda?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

laughing Nimic daca vrei sa il joci. Poti lua unul second dar sunt slabe sansele sa gasesti unul asa ieftin. Recomand sa iti mai strangi bani, macar 1500 is necesari pentru un pc decent.