| anonim_4396 a întrebat:

Este bun de ceva IPad 1? Mie nu imi trebuie aplicatii si jocuri. Imi trebuie doar web browsing, facebook si youtube. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi pentru ca am vazut o oferta de IPad 1 la 300 lei.

Răspuns Câştigător
| IonutPopa a răspuns:

Da e destul de bun pentru web browsing, facebook si youtube te sfatuiesc sa il ieiwinking funda?

| Dorian_Dory_1996 a răspuns (pentru IonutPopa):

Mai astept niste raspunsuri.

2 răspunsuri:

Este foarte bun pentru așa ceva, dar eu ți-aș sugera să mai străngi puțini bani și să îți cumperi second hand un iPad Mini. Îți spun din propria experiență că este extraordinar și că nu îți va părea rău.