| HairStyleTPU a întrebat:

Salut,la GTA San Andreas cam cat mi-ar ajunge sa inlocuiesc masinile, cu masini din GTA 4? Imi trebuie cv foarte mic, si o varianta beta ceva e foarte buna.

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Te rog sa fii un pic mai explicit. Cam cat ar ajunge ce? Pentru a pune vehicule noi in GTA San Andreas, ai nevoie de IMG Tool, si de masini, pe care le descarci de pe gtainside.com Astept raspuns!

| HairStyleTPU explică (pentru YoChriss):

Uite:Eu vreau sa pun masinile din GTA 4 in GTA San Andreas.Si eu ma refeream cati MB au toate masinile din GTA 4 ca sa stiu daca imi permit sa le pun sau las asa, ca si asa mere ca dracu' GTA-ul.Intelegi?

| YoChriss a răspuns (pentru HairStyleTPU):

Trebuie sa te pricepi ca sa pui masinile dintr-un GTA in altul. Mai bine pui ce masini vrei cu cu metoda care ti-am dat-o. O zi buna!