| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

La jocul League of Legends, de la ce nivel am accesibilitatea la rotatia campionilor gratuiti?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Ieri sau alaltaieri s au schimbat.Cred ca dupa ce treci de lv 5 o sa fie normal.

3 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Oricand, poti sa joci oricand cu ei, si o data pe saptamana se schimba campionii gratuiti.

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru AlexDFY):

Nu stiu de ce, dar la mine inca nu s-au schimbat, joc cam de o saptamana

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru AlexDFY):

Da, eu inca sunt momenta 5, mai am putin pana la 6

| AlexDFY a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Ieri sau alaltaieri s au schimbat.Cred ca dupa ce treci de lv 5 o sa fie normal.