| Cezar3403 a întrebat:

Recent m-am apucat de LoL(League Of Legends). Placandu-mi mult, la ce ma gandesc eu?! Sa cumpar 1200RP pentru un campion. Si nu pot sa ma hotarasc pe cine sa aleg. Pana acum am jucat doar cu Riven(Rotatia Campionilor Gratuiti). Imi place Q si R, dar are putina viata si dureaza pana fac bani pentru Items. Pe cine imi recomandati sa cumpar? Joc de 3 zile, cam 5h/zi. Vreau sa fie cat de cat usor sa joc cu el, dar sa faca ravagii pe TOP sau MID. Ma puteti ajuta?

P.S: Ofer Funda, desigur.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Eu iti recomand sa iei eroi doar la juma de pret, chiar daca o fi ceea ce nu iti place, daca e un erou shmecher de 6300 merita sa il iei pe rp-uri la juma de pret. Momentan nu sunt eroi buni la juma de pret. Oricum iti recomand darius daca nu ai jucat cu el, e cam slab la inceput dar mai tarziu da grav rau. Sau fiora, fiora moare si mai repede ca riven dar daca poti sa farmezi cu ea o sa fie op rau.

2 răspunsuri:
| Cezar3403 explică:

Am vazut ca Darius a luat nerf. Crezi ca merita sa-l cumpar?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Cezar3403):

Master yi.Nu ai treaba cu alti campioni pentru ca faci 0/100^2