| anonim_4396 a întrebat:

La Metin2 Mijagi cand intru, imi downloadeaza fisierele si cand intru imi zice:JoKoMt2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE.Dece imi zice asta? L-am downloadat de 2 ori.Ieri imi mergea

2 răspunsuri:
| gabriel99999 a răspuns:

Sall iti scrie asa pentru ca nu sa tras tot big grin pune si funda big grinbig grin

| anonim_4396 explică (pentru gabriel99999):

Salut,azi cand am intrat p server in cont, imi dadea eroare la conectare la server.Am tot intrat in cont de vreo 500 de ori si tot asa continua