| paul55 a întrebat:

Salut, la metin2.ro am 2 intrebari adica 1) unde pica fns si rib adica stiu ca rib pica la arhani dar in ce loc gases acesti arhani i ce itm trebuie sa am ca sa rezist si ce lv 2) unde pica cufar clar de luna dau funda pentru cel care imi raspunde la toate intrebarile astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

1. Fms pica la specialist brutal / arcas brutal. Cade si in Imha dar are rate mic.
2. Arahani, te duci in Valea Seyuriong, a orcilor. Si sunt in coltul din stanga jos. Ai nevoie de niste iteme bunicele, nu sunt chiar asa de slabi pe RO.
3. Cufar clar de luna pica in lazi de bosi, si in general toate lazile. Acestea cad la bossi.

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Fms pica la,, arcasii brutali si generali brutali'' (ii gasesti la orci, in jumatatea mapei, sunt foarte rari) iar rib-ul il gasesti la esoterici *(arhani). Ai nevoie de niste iteme nu foarte bune, ideea e ca arhanii sunt foarte slabi. Cufar clar de luna cred ca pica la metin-uri sau la animale.