| forsaken99 a întrebat:

La minecraft am facut un server si totul mergea bine ieri azi cand am incercat sa ma conectez mi-a dat o eroare "Connection Refused: connect" folosesc hamachi pentru server am verificat firewallu si antivirusul dar tot nu merge aveti ceva tutorial? Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Astfel de errori se intampla si la Metin2, ceea ce trebuie tu sa faci, este sa reinstalezi hamachi, nu va afecta in nici un fel serverul insa iti va remedia problema. Daca nu merge asa, verifica daca ai toate Adobe-rurile instalate in PC. Daca nici asa nu merge revino cu o intrebare si iti mai dau un sfatwinking. Multumesc!

| forsaken99 explică (pentru xDavidx):

Nah nu merge sad aceeasi eroare

| xDavidx a răspuns:

Atunci nu stiu altceva. Cred ca serverul nu este bine facut sau ai tu un virus pe care-l capati cand downloadezi programul hamachi care nu este original... Putin stiu asta ca hamachi piratat are cei mai multi virusi.

| forsaken99 explică (pentru xDavidx):

Nu stiu in fine am facut altu :p merge cu acelasi Hamachi si tot nu stiu de ce celalalt nu mere

| xDavidx a răspuns (pentru forsaken99):

Si imi oferi funda pentru informarea ta?