| cristian51090 a întrebat:

Salut.La playstation 2 poti sa te joci in doi? Daca merge dati-mi niste jocuri in doi pe playstation 2.

Răspuns Câştigător
| patrick5 a răspuns:

Pentru inceput, ca sa joci jocuri de ps2 in 2 trebuie sa ai 2 gamepad-uri. Nu toate jocurile se pot juca in 2. jocuri care se pot juca in 2 sunt need for speed carbon, need for speed undercover, fifa 07, fifa 08, fifa 09, fifa 10, fifa 11, fifa 12, smackdown vs raw 10, 11, tekken 5, mortal kombat si multe altele care le poti gasi pe net.

1 răspuns:
| octavi a răspuns:

Cred ca merg toate jucate in doi, chiar daca n-am playstation. Funda?

| patrick5 a răspuns (pentru octavi):

Pentru inceput, ca sa joci jocuri de ps2 in 2 trebuie sa ai 2 gamepad-uri. Nu toate jocurile se pot juca in 2. jocuri care se pot juca in 2 sunt need for speed carbon, need for speed undercover, fifa 07, fifa 08, fifa 09, fifa 10, fifa 11, fifa 12, smackdown vs raw 10, 11, tekken 5, mortal kombat si multe altele care le poti gasi pe net.