| VincentVlnt a întrebat:

Salut big grin as vrea sa imi cumpar un PlayStation3 si sunt nedumerit in multe situatii big grin
Merge cuplat la orice fel de televizor? Merge si la monitor?
Ce altceva inafara de jocuri mai poti face pe el.
Care ar fi un playstation 3 care sa nu iti faca probleme cand te joci ( adica care ar fi un ps3 mai bun si performant )
Si de unde il pot cumpara si cu cat?
Jocurile poti sa le iei si fara bani? ( am auzit asta de la niste prieteni ceva de genu cum le-ai lua piratate sau cv gen )

1 răspuns:
| Ghergel a răspuns:

Ps3 merge cuplat la orice televizor care are HDMI sau alea 3 mufe galbena, alba si rosie(audio si vidio).Iar la monitoare numa cele cu hdmi alea mai noi.Inafara de jocuri poti baga un stick in el si poti sa te uiti la filme, muzica, poze.
Eu am Playstation3 superslim de 500gb il am de 2 luni si nu am nici o problema cu el
Cele mai ieftine preturi la console si jocuri pentri acesta sunt pe www.altex.ro
Pentru a pirata jocuri trebuie sati modezi ps3 si asta costa de la 50 de lei in sus daca vrei sa til modezi si sa-ti piratezi jocuri ia-ti ps3 slim nu superslim pentru ca are softul mai vechi si e mult mai ieftina modarea dar eu iti recomand sa iti bagi net sa nu til modezi ca pierzi garantia in momentul in care til modezi.
Sper ca ti-am fost de folos.
Daca ti-a fost de ajutor raspunsul nu uita de funda.