| anonim_4396 a întrebat:

Salutwinking
La Sniper Elite am ajuns la o misiune si nu stiu ce sa fac.Imi zice asa:
Exfiltrate to a safe distance, visually confirm destruction of the facility and then await further oders.
Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| DemonSlayer a răspuns:

Mda...Cred ca esti la misiune in care trebuie sa distrugi baza aia si sa-l ucizi pe ofiterul care vine.Am dreptate? Daca e asa langa bazinele alea mari planteaza o bomba cu timp si seteaza timpul la 10 min sau la ce interval vrei tu dar sa ai timp sa-l ucizi pe ofiter si sa ii iei jurnalul acela si sa iesi din baza inainte sa explodeze, cand iesi du-te cat mai departe sa nu te afecteze explozia dar sa ai vizibilitate asupra bazei pentru a vedea ca este distrusa asa cum zice si obiectivul. Daca am gresit misiunea stiu ca mai este una printre ultimele unde trebuie sa plantezi bombe.Aici pune bombe cu timp unde sunt semnele, seteaza un timp(5-10 minute depinde cat timp iti trebuie sa iesi de acolo) si priveste cum totul face BuuuuuuM! Sper ca ti-am fost de folos.

| Userrr a răspuns (pentru DemonSlayer):

Mersi.dar acolo langa bazine este o bomba alba.Aia e?
Si daca e aia cum o activez?

3 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Pai fugi de unde esti inainte sa faca bum ceva...

| NarutoMetrix a răspuns:

Da cum pun zoom la el?