| IonuT2267 a întrebat:

Salut la toata lumea, eu ma joc Minecraft de ceva timp, si am vazut ceva despre Herobrine, eu tot incerc sa caut un Modpack cu el si inca un mod (nu-i stiu numele ) care cand te culci te duce intr-un vis, daca ati gasit un modpack cu herobrine si atunci cand visezi (acel mod, care nu-i stiu), i-as fii recunoscator. Cel mai bun raspuns va avea Funda!

1 răspuns:
| Edy_Eduard_1994 a răspuns:

E modul herobrine are mai multe optiuni il poti cauta pe youtube la final te poti lupta cu Herobrine intr-o arena din vis. deci ai zis funda big grin