| Hardy2000 a întrebat:

Salut la toti, deci sa va zi ceva :
Nu am jucat metin2 tim de mult,parola si numele le stiu,dar cand am intrat pe metin,imi zice ca sunt gresite,bun, am incercat sa schimb parola sa iau una noua la fel.Am facut si un cont nou si tot zice ca sunt gresite,cine imi zice daca merge sv? Apropo sv chatos, DECI VA ROG SA MA AJUTATI

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Contul ti-a fost banat deoarece nu ai fost activ pe el. Contacteaza suportul si completeaza cele date. Succes!